Basha mbyll mitingun në Gjirokastër me “ekonomi të FOTRË”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:38 19-06-2017 Basha mbyll mitingun në Gjirokastër me “ekonomi të FOTRË”

Kreu i PD-së Lulzim Basha sot ka përmbyllur mitingun e PD-së në Gjirokastër.

Stafi i tij hyri me nxitim “live” për të përforcuar “ekonominë e fortë” dhe “të nesërmen e sigurt” të Republikës së Re por nga dëshira e madhë për të forcuar sa më shumë ekonominë, e ka “FOTRËuar”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01623797416687
array(1) { ["section"]=> string(61) "basha-mbyll-mitingun-ne-gjirokaster-me-ekonomi-te-fotre-83005" }