Basha me aleatët në Shkodër, Rama e tall keq: Kur duhet të jetë në punë, rrotullohet në gjumë

Publikuar tek: barometri, më 08:12 04-09-2018 Basha me aleatët në Shkodër, Rama e tall keq: Kur duhet të jetë në punë, rrotullohet në gjumë

Ditën e sotme në ditën e parë të sesionit të ri parlamentar, kreu i opozitës së bashku me aleatët ka zgjedhur të shkojë në Shkodër, ku ka folur për situatën alarmante në qytetin verior.

Por në një postim në Twitter Kryeministri Edi Rama ka ironizuar mbledhjen e opozitës për të bojkotuar Parlamentin duke shkruar “Kur duhet të jetë në Tiranë, shkon në Shkodër. Kur duhet të hyjë në zgjedhje, futet në çadër. Kur duhet të shkojë në punë, rrotullohet në gjumë. Kur humbet, shpall fitoren. S'kemi ç'i bëjmë, duhet të bëjmë dhe pa të”.

Sakaq, Rama ka shtuar se tashmë e gjithë vëmendja do të jetë te njerëzit.

POSTIMI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022741079330444
array(1) { ["section"]=> string(97) "basha-me-aleatet-ne-shkoder-rama-e-tall-keq-kur-duhet-te-jete-ne-pune-rrotullohet-ne-gjume-133094" }