Basha me Kryemadhin kafe para protestës, ja kush janë tre ish-ministrat që i shoqërojnë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:46 12-01-2018 Basha me Kryemadhin kafe para protestës, ja kush janë tre ish-ministrat që i shoqërojnë

Kur kanë mbetur vetëm 15 ditë nga protesta e madhe e Opozitës në Tiranë, zyrtarët më të lartë të saj duket janë duke u organizuar sa më mirë.

Në këtë kuadër kryetari i PD-së, Lulzim Basha bashkë me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi është parë në kafe me tre ish-ministra.

Bëhet fjalë për ish-ministrin e Bujqësisë, Jemin Gjana, atë të Mbrojtjes Fatmir Mediu dhe ish-ministrin e Drejtësisë, Ylli Manjani.

Të tre politikanët e rëndësishëm shafqen në një foto të publikuar nga ‘opinion’ duke biseduar në një nga hotelet më të shtrenjta të kryeqytetit. 

Nuk dihet se kush ishte tema e bisedës së tyre, por në një situatë kur jemi vetëm 2 javë para protestës edhe diskutimet e tyre me shumë mundësi kanë pasur lidhje me këtë çështje.

Screenshot_2.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Iva Tiço deklaron live se i pëlqejnë pizhamat e Ramës poshtë pantallonave, Grida Duma: Uaua, ç’ti thuash kësaj…
Armando Babani i jep mesazhin e fortë vajzës infermiere që refuzoi 1 mijë euro rrogë e ushqim »
Article Logic
Execution time: 0.019331932067871
array(1) { ["section"]=> string(93) "basha-me-kryemadhin-kafe-para-protestes-ja-kush-jane-tre-ish-ministrat-qe-i-shoqerojne-106341" }