“Basha me një libër të ri në treg”, si e ironizon kryeministri Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:24 12-05-2017 “Basha me një libër të ri në treg”, si e ironizon kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama ironizon kreu e opozitës Lulzim Basha, një ditë pas letrës së eurokomisionerit, Johannes Hahn.

“Rreziku EURO-AMERIKAN për Shqipërinë” titullohet libri i kreut të PD, Basha, i cili vjen në treg si botim i SHQUP 2017.

Kështu ka zgjedhur sot kryeministri ta ironizojë kreun e PD përmes këtij postimi në facebook, një ditë pas letrës së eurokomisionerit. Hahn deklaronte në letër se askush nuk mund të mohojë të drejtën e shqiptarëve për të votuar dhe shprehu keqardhje që opozita nuk po merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit.  

 

ram.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023761034011841
array(1) { ["section"]=> string(70) "basha-me-nje-liber-te-ri-ne-treg-si-e-ironizon-kryeministri-rama-78375" }