Basha në Durrës: Mos votoni groshën, votoni ëmbëlsirën

Publikuar tek: politike, më 06:53 05-06-2015 Basha në Durrës: Mos votoni groshën, votoni ëmbëlsirën

“Nuk mund të rrihet tetë vite me groshë, groshë, për të votuar të majtën, por ke nevojë edhe për një ëmbëlsirë si Grida Duma”. Me këtë deklaratë, kryetari i Partisë Demokratike i’u ka kërkuar qytetarëve të Durrësit  të votojnë kandidaten e djathtë  për bashkinë e qytetit.

Gjatë prezantimit të programit  për Durrësin, kryetari i Partisë Demokratike Basha, ka thënë se Grida është alternativa më e mirë për ndryshimin e qytetit bregdetar.

Basha theksoi se PD synon rritjen e shërbimeve për qytetarët dhe përmirësimin e jetesës së tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish Guvernatori Ardian Fullani në liri, gjykata argumenton: Eshtë një person i respektueshëm
Veliaj: Në bashki do të aplikoj formulën e asnjë xhami të thyer »
Article Logic
Execution time: 0.023298025131226
array(1) { ["section"]=> string(58) "basha-ne-durres-mos-votoni-groshen-votoni-embelsiren-12716" }