Basha në Durrës tallet keq me Vangjush Dakon: Si e ka ky rrumi që bëri kërdinë me zgjedhjet

Publikuar tek: barometri, më 09:09 29-10-2018 Basha në Durrës tallet keq me Vangjush Dakon: Si e ka ky rrumi që bëri kërdinë me zgjedhjet

Kreu i PD, Lulzim Basha ndodhet sot në Manëz të Durrësit ku po zhvillon një bashkëbisedim me banorët. Nga aty Basha është tallur keq me kryebashkiakun e Durrësit, duke e quajtur atë, ‘rrumi’.

 

“Si e ka ky i juaji, rrumi”, iu drejtua Basha banorëve. “Rrumi e ka ky këtu që bënte kërdinë për zjhedhje. Kur vjen në pushtet mbi zullumet e rrumit dhe Vangjush Dakos për bandat e tjera të Durrësit dhe Shijakut nuk të shkon mendja më për qytetarëte e thjeshtë. Ky është problemi  të gjithë problemeve dhe ka shpërthyer si asjëherë më parë nga skandalet e ditëve të fundit’, përfundoi Basha ndërsa shkaktoi të qeshura tek të pranishmit.  

"Xhuxhi e ka", ia kthyen disa nga banorët. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050300121307373
array(1) { ["section"]=> string(97) "basha-ne-durres-tallet-keq-me-vangjush-dakon-si-e-ka-ky-rrumi-qe-beri-kerdine-me-zgjedhjet-139442" }