Basha në SHBA, deputeti socialist e ironizon: Lylzim, kjo vizitë habit veç një poet si Preçi. Mediu me këta takohet çdo 3 muaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:29 21-03-2016 Basha në SHBA, deputeti socialist e ironizon: Lylzim, kjo vizitë habit veç një poet si Preçi. Mediu me këta takohet çdo 3 muaj

Vizita e kreut të PD Lulzim Basha në SHBA, ka ngacmuar deputetin socialist Erjon Braçe i cili ka ironizuar demokratin.

“Lylzim; Vizitë si kjo habit veç nje poet si Preci”, shkruan Braçe ndërsa vazhdon ironinë e tij: “Vizite si kjo, me këta kongresmenë, bën Fatmir Mediu çdo tre muaj dhe i ka bërë; Këta kongresmenë i kanë takuar dhe disa deputetë periferike të Kuvendit, nga ata që as e hapin gojën ndonjëherë”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024333953857422
array(1) { ["section"]=> string(128) "basha-ne-shba-deputeti-socialist-e-ironizon-lylzim-kjo-vizite-habit-vec-nje-poet-si-preci-mediu-me-keta-takohet-cdo-3-muaj-35627" }