Basha në SHBA, shikoni si e zëvëndëson e shoqja me Kreshnik Spahiun (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 22-03-2017 Basha në SHBA, shikoni si e zëvëndëson e shoqja me Kreshnik Spahiun (FOTO)

Protesta e opozitës u zhvendos dje në Shkodër, ndërsa lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka munguar për shkak të një vizite në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aleanca “Kuq e Zi” nën drejtimin e Kreshnik Spahiut ka organizuar një takim me qytetarë të SHkodrës, ndërsa i ka shoqëruar edhe bashkëshortja e kryeopozitarit, Aurela Basha .

Në foto ata pozojnë me qytetarët e Shkodrës të bashkuar me këtë lëvizje, si dhe mbajnë dy gishtat lart në një nga tendat e imporvizuara në qytetin verior. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pranvera erdhi, vajza në "Astir" i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO)
Zbulohet supervila ku jeton Shkëlzen Berisha dhe e dashura e tij Armina Mevlani (LUKS I “ÇMENDUR”) »
Article Logic
Execution time: 0.020839929580688
array(1) { ["section"]=> string(77) "basha-ne-shba-shikoni-si-e-zevendeson-e-shoqja-me-kreshnik-spahiun-foto-72751" }