Basha niset për në Barcelonë dhe i bën “post-bllok” Juves

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:12 18-04-2017 Basha niset për në Barcelonë dhe i bën “post-bllok” Juves

Kryeministri Edi Rama si gjithmonë edhe sot ka postuar një foto pikante me të cilën “ngacmon” kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Në postimin  ekryeministrit shihet një foto e Bashës mbi të cilën ka shkruar, “Neser do nisemi për Barcelonë, të mos lejojmë Juven të futet në fushë”.

Mesa duke këto fjalë Rama i ka thënë në emër të kryedemokratit. Disa javë më parë kryeministri deklaroi se është tifoz i Juves sepse ajo fiton gjithmonë, prandaj ka vendosur ta "ngacmojë" opozitën me skuadrën që fiton gjithmonë.

dd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024169921875
array(1) { ["section"]=> string(61) "basha-niset-per-ne-barcelone-dhe-i-ben-post-bllok-juves-75600" }