Basha paralajmëron Ballën: Koha për t’u shqetësuar ti s’ka ardhur akoma... Sulmon me emra 2 prokuroret

Publikuar tek: politike, më 10:03 17-05-2018 Basha paralajmëron Ballën: Koha për t’u shqetësuar ti s’ka ardhur akoma... Sulmon me emra 2 prokuroret Taulant Balla, deputet i PS

Kreu i PD Lulzim Basha ka paralajmëruar hapur kreun e grupit të PS Taulant Balla i cili e ka ndërprerë disa herë nga vendi teksa kryedemokrati mori fjalën në foltore.

“Koha për t’u shqetësuar ti s’ka ardhur akoma, ti shiko endrra për momentin. Do mbash përgjegjësi për këtë në prokurori”, tha Basha ndërsa pyeti se nga e di policia e Fatmir Xhafajt kush është dëshmitari X.

Balla: E njoftoi Mark Frroku.

Basha: Kush e njoftoi? Mark Frroku? Do mbash përgjegjësi për këtë në prokurori.

(Balla flet nga vendi por s’dëgjohet)

Basha: Nga e din policia e Xhafës kush është dëshmitari X kush është ky me audiopërgjimin që qenka i falsifikuar, kush ua tha, ua thanë Xhafajt, vëllai i madh e i vogël se ata e dinë fare mirë kush është dëshmitari X. Sepse gjithcka në atë bisedë është e vërtetë. Kamikazet Marku (kryeprokurorja Arta Marku) dhe Prela (Donika Prela, prokurore e Krimeve të Rënda) nuk veprojnë se për këtë punë janë aty.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha i tensionuar në Kuvend: Xhafaj dhe Rama po ushtrojnë terror ndaj dëshmitarit X (Ç’ka ndodhur prej 72 orësh)
PO NDODH/ Basha s’lëshon foltoren, ja çfarë i bëjnë Ruçi e Balla (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.015325784683228
array(1) { ["section"]=> string(105) "basha-paralajmeron-ballen-koha-per-t-u-shqetesuar-ti-s-ka-ardhur-akoma-sulmon-me-emra-2-prokuroret-121083" }