Basha përfundon në spital, Rama "tallet" keq me kreun demokrat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 28-05-2017 Basha përfundon në spital, Rama

Dhjetëra demokratë së bashku me kreun e PD-së Lulzim Basha pas pjesëmarrjes në hapjen e mitingut të PD-së ditën e djeshme kanë përfunduar në spital.

Mësohet se një pjesë e demokratëve të dërguar në spital kanë probleme me shikimin, enjtje dhe skuqje në fytyrë.

Ndërkohë që kreu demokrat Lulzim Basha ka shkuar në spital për të marë ndihmën e parë, kryeministri Edi Rama vijon ta ironizojë me anë të një fotoje qesharake ku shkruan “Lum Partia Që e ka republikë e re jo shaka”.

hjkjhkhjkhj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri Rama publikon videon private, shikoni ç'bën me Zahon dhe çfarë i thotë
“Mesazh për deputetin e Vlorës dhe Edi Ramën”, gjendja mjeruar e qendrës shëndetësore në Vranisht »
Article Logic
Execution time: 0.01476788520813
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-perfundon-ne-spital-rama-tallet-keq-me-kreun-demokrat-80246" }