Basha plas bombën 'Live', zbardh tabulatet e Ramës me kriminelin: S’ka bir k** të të ekstradojë sa të jem unë (Foto me ministrin)

Publikuar tek: politike, më 21:37 12-10-2017 Basha plas bombën 'Live', zbardh tabulatet e Ramës me kriminelin: S’ka bir k** të të ekstradojë sa të jem unë (Foto me ministrin)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha lëshoi akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama për të cilin tha se ka ndërhyrë personalisht për mos ekstradimin në Itali në Durim Keçit, i arrestuar dje në Durrës me qëllim ekstradimin në Itali ku është dënuar me 10 vjet për vepra të ndyrshme penale.

Basha tha se ka tabulate që Edi Rama ka folur me Durim Keçin, të cilit i ka thënë se “S’ka bir k*** të të ekstradojë sa të jem unë këtu”.

Kreu i PD-së tha se Rama ka ndërhyrë personalisht për të hequr nga databaza e Interpolit Durim Keçin, ndërsa u arresua dje sepse sipas Bashës në Shijak ka dalë një familje më e fortë, familja Avdyli. Basha ka treguar edhe një fotografi të Durim Keçit me ministrin Blendi Klosi.

Basha në Opinion:

Durim Keçi ka vite që është dënuar në Itali dhe kërkohet nga Interpoli. Edi Rama personalisht e ka hequr nga lista e personave në kërkim. Ai është rihedhur në sistemin e Interpolit vetëm një apo dy ditë para se rama të shkonte te Gentilioni. Ja shikoje këtu me kë është Keçi.

Shikoje dhe këtë tjetrën. Po këtu në zyrat socialte? Pse u arrestua dje? Se ai u vu në shërbim të Edi Ramës, dhe tabulatet e Edi Ramës me Durim Keçin i kanë të gjithë ku edi Rama i thoshte Durim Keçit nuk ka bir nëne që të të ekstradojë ty sa të jem unë.

Arsyeja pse e hodhi këtë poshtë është se në Shijak ka dalë një familje më e fortë, familja Avdyli. Dhe Edi Ramës i kanë bërë thirrje për këtë. E para shkarko Gramoz Ruçin

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Revoltohet Basha dhe ngre zërin te Fevziu: Ja lidhjet personale të Edi Ramës me kriminelët
Plas në emision / Fevziu bashkon Kryemadhin e Bashën: Të gjithë në front kundër krimit dhe Edi Ramës »
Article Logic
Execution time: 0.016709089279175
array(1) { ["section"]=> string(127) "basha-plas-bomben-live-zbardh-tabulatet-e-rames-me-kriminelin-s-ka-bir-k-te-te-ekstradoje-sa-te-jem-une-foto-me-ministrin-95683" }