Basha prezanton paketën antimafia: Do godasë pa mëshirë

Publikuar tek: barometri, më 08:20 08-10-2018 Basha prezanton paketën antimafia: Do godasë pa mëshirë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, prezantoi edhe njëherë paketën antimafia.

 

Nëpërmjet një postimi në facebook, Basha tregon se çfarë përmban kjo paketë dhe masat që do të merren.

“Verifikim, sekuestrim, konfiskim! Paketa Antimafia do godasë pa mëshirë e pa dallim të gjithë abuzuesit me fondet dhe pasuritë publike”, shkruan Basha krah videos së publikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028048038482666
array(1) { ["section"]=> string(61) "basha-prezanton-paketen-antimafia-do-godase-pa-meshire-136988" }