Basha uron festat me vajzën, por shikoni detajin e veçantë në foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:46 25-12-2017 Basha uron festat me vajzën, por shikoni detajin e veçantë në foto

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për festat e fundvitit, krishtlindjen dhe Vitin e Ri.

Me anë të një foto të publikuar në rrjetet sociale Basha shfaqet bashkë me vajzën e tij i uron të gjithë shqiptarëve festat.

Por një detaj i vëçantë vihet re në foto, është vajza e tij, të cilës i ka rënë dhëmbi i parë.

Foton e veçantë, kryedemokrati e përshkruan me diçiturën, “Festa dhe surpriza; dhëmbi i parë për Viktorian!”.

Më poshtë postimi i plotë i Bashës:

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020550012588501
array(1) { ["section"]=> string(72) "basha-uron-festat-me-vajzen-por-shikoni-detajin-e-vecante-ne-foto-104344" }