Bashkëjetuesja e kallëzon në polici për dhunë, arrestohet 35 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 14-06-2018 Bashkëjetuesja e kallëzon në polici për dhunë, arrestohet 35 vjeçari (EMRI) Foto ilustruese

Policia e Dibrës ka arrestuar një 35 vjeçar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij.

Pas kallëzimit të bërë në polici nga shtetësja T.H., 29 vjeç, është arrestuar Lulzim Emini, 33 vjeç, banues në Shkup, Maqedoni.

Njoftimi i policisë:

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë  Dibër, u arrestua shtetasi: Lulzim Emini, 33 vjeç, banues në Shkup, Maqedoni

Arrestimi i tij u bë pasi, është paraqitur pranë Komisariatit të Policisë Dibër dhe ka bërë kallzim shetasja T.H,  29 vjeçe, banuese në Dibër, se bashkëjetuesi i saj shtetasi L.Emini, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj saj.

Vepra  penale “Dhunë  në familje”, parashikuar nga 130/a, i Kodit Penal.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje tragjike, vetëvaret 17 vjeçarja, prindërit e gjejnë në oborrin e shtëpisë
Sherr për pronat, godet me sende të forta në fytyrë 28-vjeçaren, arrestohet (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.022955894470215
array(1) { ["section"]=> string(79) "bashkejetuesja-e-kallezon-ne-polici-per-dhune-arrestohet-35-vjecari-emri-124332" }