Bashkëpunimi i Bebe Rexhës me Martin Garrix, një hit i garantuar (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 31-07-2016 Bashkëpunimi i Bebe Rexhës me Martin Garrix, një hit i garantuar (Video)

Dj me famë botërore Martin Garrix, ka publikuar vetëm dy ditë më parë bashkëpunimin me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha.

Por edhe pse ëshë vetëm audio “In The Name Of Love”, duket se do të jetë një nga hitet më të suksesshëm në nivel ndërkombëtar, kjo sipas statistikave ku në vetëm dy ditë kënga ka kapur mbi 2 milionë klikime dhe një numër të madh pëlqimesh.

“Në emër të dashurisë” pritet të ketë shumë shpejt videoklipin e saj ndërsa këngëtarja shqiptare të arrijë një tjetër majë pas bashkëpunimeve të suksesshme me Nicki Minaj dhe G Eazy.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këta janë telefonat më të shtrenjtë në botë për momentin (Foto)
Aurela Hoxha preferon pishinat, foto të nxehta me bikini »
Article Logic
Execution time: 0.027597904205322
array(1) { ["section"]=> string(75) "bashkepunimi-i-bebe-rexhes-me-martin-garrix-nje-hit-i-garantuar-video-48305" }