Bashkëshorti bën 50 vjeç, Rudina Xhunga nuk ia kursen puthjet në festë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:32 29-08-2016 Bashkëshorti bën 50 vjeç, Rudina Xhunga nuk ia kursen puthjet në festë

Ish-zv/ministri i Mbrojtjes, Dritan Hila ka festuar 50 vjetorin e lindjes i rrethuar nga familjarë dhe miq të tij. E në këtë rast të veçantë nuk mund të mungonin puthjet e bashkëshortes së tij, Rudina Xhungës.

Vetë Xhunga ka publikuar fotot ndërsa ka një dedikim të veçantë për bashkëshortin: “Ne të dyja kemi qenë pak vite me ty. Por sot që mbushe 50, na bëj pak vend në 50 vitet që vijnë. Të duam ba!”

Rudina Xhunga dhe Dritan Hila janë gjithashtu prindër të një vajze. 

14079942_1161476420594327_3018731050527809784_n.jpg

14183819_1161476537260982_463088907959315644_n.jpg

14199353_1161476480594321_8315853621496760970_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023244142532349
array(1) { ["section"]=> string(75) "bashkeshorti-ben-50-vjec-rudina-xhunga-nuk-ia-kursen-puthjet-ne-feste-51240" }