Bashkëshorti surprizon Afërdita Dreshajn, ja vendi magjik ku do kalojnë muajin e mjaltit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:02 02-07-2018 Bashkëshorti surprizon Afërdita Dreshajn, ja vendi magjik ku do kalojnë muajin e mjaltit (FOTO)

Dy ditë më parë modelja shqiptare Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek Jakub Kindl kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre. Dasma madhështore u zhvillua në Miami të SHBA-ve, ku përveç miqve të Jakubit ishin të ftuar edhe miq të afërt të Afërditës.

Në vetëm pak orë pas dasmës çifti i sapo martuar janë nisur për muaj mjalti. Sportisti e ka surprizuar Afërditën dhe janë nisur për në një resort luksoz në Karaibe.

“Kjo është surpriza për muaj mjalti që mora këtë mëngjes, nuk dija asgjë”, ka shkruar ajo në diçiturën e fotos, ku shfaqet vendi magjik.

-640-0-5b39152e9e0cb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064718723297119
array(1) { ["section"]=> string(99) "bashkeshorti-surprizon-aferdita-dreshajn-ja-vendi-magjik-ku-do-kalojne-muajin-e-mjaltit-foto-126420" }