Bashkëshortja e Artan Lames ka ditëlindjen, merr dhuratat që do bënte të lumtur çdo femër (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 06-07-2017 Bashkëshortja e Artan Lames ka ditëlindjen, merr dhuratat që do bënte të lumtur çdo femër (FOTO)

Ka qenë një ditë e veçantë për Mirela Lamen, bashkëshorten e drejtorit të Përgjithshëm të Aluzinit, Artan Lame.

Lule pafund kanë qenë dhuratat që kanë suprizuar zonjën e Lamës, e cila dje ka festuar ditëlindjen e saj të 45-të.

Siç duket edhe në këto foto, Mirela ka marrë buqeta me lule shumëngjyrëshe, dhurata këto që çdo femër do dëshironte.

Nga ana tjetër, bashkëshorti i saj, kreu i ALUIZNI-t, i cili sapo ka rimarrë këtë detyrë, i ka qëndruar pranë duke ia bërë këtë përvjetor edhe më të bukur.

Çifti ka treguar se janë shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit, kujtojmë këtu vitin e shkuar kur  përjetoi një periudhë mjaft të vështirë në jetën e tij. Ai kreu një ndërhyrje kirurgjikale në zemër, pasi kishte pësuar çarje të aortës. Operacioni i tij ishte shumë i vështirë dhe zgjati rreth 8 orë, por rezultoi me sukses, ndërsa mbështetja e bashkëshortes së tij ishte e vazhdueshme deri sa Lame u shërua plotësisht. 

 

mirela.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025926828384399
array(1) { ["section"]=> string(99) "bashkeshortja-e-artan-lames-ka-ditelindjen-merr-dhuratat-qe-do-bente-te-lumtur-cdo-femer-foto-85208" }