Bashkëshortja e Dr. Florit: Sa herë që Kaltrina ishte prezente do këndonte me babushkon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:23 08-07-2016 Bashkëshortja e Dr. Florit: Sa herë që Kaltrina ishte prezente do këndonte me babushkon

Tashmë po bëhen gati 2 vite që Dr Flori është ndarë nga jeta, por bashkëshortja e tij Blerina Kondi nuk e ka superuar akoma tragjedinë e jetë së saj.

Ajo kujton me mall kohën kur Dr.Flori dhe vajza e tyre Kaltrina këndonin bashkë dhe se sa të apasionuar  ishin pas muzikës.

Ajo ka nxjerrë në instagram  një foto të vajzës së saj me Dr. Florin teksa këndonin bashkë dhe shkruan: “Sa herë që Katrina ishte prezente do këndonte me babushkon”

d.flori.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si duket sot ikona e bukurisë Lindita Theodhori
Besi bën atë që s’e ka bërë prej 30 vitesh »
Article Logic
Execution time: 0.016593933105469
array(1) { ["section"]=> string(91) "bashkeshortja-e-dr-florit-sa-here-qe-kaltrina-ishte-prezente-do-kendonte-me-babushkon-45936" }