Bashkëshortja e Veliajt në foto me fotografen e Ramës, e quan “familje “

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:44 05-01-2016 Bashkëshortja e Veliajt në foto me fotografen e Ramës, e quan “familje “ Blerta Kambo dhe Ajola Xoxa

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, AJola Xoxa pozon me fotografen e kryeministrit Rama, Blerta Kambon.

Xoxa, në përshkrimin e fotos, e cilëson Kambon si të familjes. “Miqtë e mi, janë familja ime”, shkruan bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës.

Të dyja vajzat duken shumë të afërta dhe miqësore me njëra tjetrën ndërsa nuk mund të mos bjerë në sy edhe stili i fotografes, “koka” e PR të Ramës sa i takon imazhit në foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024233102798462
array(1) { ["section"]=> string(74) "bashkeshortja-e-veliajt-ne-foto-me-fotografen-e-rames-e-quan-familje-29194" }