Bashkia e Elbasanit vlerëson Armando Sadikun me titullin “Qytetar Nderi” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 29-12-2016 Bashkia e Elbasanit vlerëson Armando Sadikun me titullin “Qytetar Nderi” (Video)

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku, ka marrë sot titullin Qytetar Nderi i Elbasanit, i akorduar nga kryebashkiaku Qazim Sejdini gjatë mbremjes gala të organizuar me rastin e festave të fundvitit.

Sadiku, i vetmi futbollist i kuqezinjve që ka shënuar gol në Kampionatin Europian shprehu falenderimin e tij, edhe pse e pati të vështirë të flasë për shkak të ndërhyrjes estetike në hundë.

Në mbrëmjen gala të organizuar nga Bashkia Elbasan ishin të pranishëm artistë, politikanë, sportistë, gazetarë dhe qytetarë të shumtë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klea Huta bën ndryshim “drastik” në paraqitjen e saj
Sara Hoxha një mama e lumtur, prezanton mrekullinë e saj të vogël (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.015998840332031
array(1) { ["section"]=> string(82) "bashkia-e-elbasanit-vlereson-armando-sadikun-me-titullin-qytetar-nderi-video-64166" }