Bashkia e Shkodrës konsultim publik me qytetarët, ja si ia kthejnë ata Voltana Ademit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 16-04-2018 Bashkia e Shkodrës konsultim publik me qytetarët, ja si ia kthejnë ata Voltana Ademit (FOTO) Nga Këshilli Bashkiak Shkodër

Sot është mbledhur Këshilli Bashkiak në Shkodër, por siç mund të shihet në këtë foto pjesmarrja lë për të dëshiruar. Sot ishte parashikuar një kosultim publik me qytetarët, por duket se këta të fundit kanë vendosur ta bojkotojnë.

Gazetari i Shkodrës Bepin Kolvata i cili edhe ka shkrepur foton ironizon duke e quajtur pjemsarrje 'dinjotoze'.

“Pjesmarrje dinjitoze në konsultimin publik që bën bashkia Shkodër! Tani ose këto nuk njoftojnë njeri qëllimisht ose qytetarët janë aq skeptikë e të zhgenjyer nga pushteti vendor sa kanë vendosur t’i bejnë bllok ... “, shkruan ai në diçiturë.

88888.PNG

99.PNG

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nëna refuzon të mbajë në krahë Megisën, vogëlushja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne (HISTORIA- VIDEO)
SKANDALOZE, çifti lë nam, bëjnë SEKS në mes të kryeqytetit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0051610469818115
array(1) { ["section"]=> string(96) "bashkia-e-shkodres-konsultim-publik-me-qytetaret-ja-si-ia-kthejne-ata-voltana-ademit-foto-117065" }