Bashkia e Tiranës/ Ristani: Basha të fokusohet tek partia

Publikuar tek: politike, më 20:53 04-02-2015 Bashkia e Tiranës/ Ristani: Basha të fokusohet tek partia

Gjatë një interviste në edicionin e orës 20:00 në Ora News, deputeti i PD-së Arben Ristani ka deklaruar se kreu i kësaj partie, Lulzim Basha nuk duhet të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme për bashkinë e Tiranës.

Ristani është shprehur se dëshiron ta shikojë Bashën në krye të qeverisë dhe për këtë arsye, ky i fundit duhet të fokusohet tek partia dhe se sit a sjell atë në pushtet.

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, ka thënë se për Tiranën mund të zgjidhen figura të tjera brenda partisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026134967803955
array(1) { ["section"]=> string(60) "bashkia-e-tiranes-ristani-basha-te-fokusohet-tek-partia-2348" }