Bashkia u shtron rrugën, gratë e Tepelenës i kërkojnë Tërmet Peçit diçka tjetër: Një çikë nga ai çaji që të vë 1 javë në gjumë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 20-01-2018 Bashkia u shtron rrugën, gratë e Tepelenës i kërkojnë Tërmet Peçit diçka tjetër: Një çikë nga ai çaji që të vë 1 javë në gjumë (FOTO)

Bashkia e Tepelenës së fundmi ka shtruar me asphalt rrugët e lagjes “15 shtatori”.

Ky fakt ka gëzuar të gjitha banorët e zonës, por disa gra të lagjes duket se diçka më tepër se shtrimi i rrugës.

Gjatë një bashkëbisedimi në rrjetet sociale, disa gra të zonës ankohen për pemët dhe kërkojnë të mbillet “nga ai çaji që të vë një javë pa gjumë”, siç e cilësojnë vetë në postimet e tyre.

Nuk dihet nëse kërkesa e tyre ka mbërritur ende në zyrën e kryebashkiakut Tërmet Peçi, megjithatë po ju sjellim bashkëbisedimin e tyre për të kuptuar më shumë se për çfarë e kanë fjalën konkretisht.  

 

26994590_10156886577863765_1901003063_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068329095840454
array(1) { ["section"]=> string(136) "bashkia-u-shtron-rrugen-grate-e-tepelenes-i-kerkojne-termet-pecit-dicka-tjeter-nje-cike-nga-ai-caji-qe-te-ve-1-jave-ne-gjume-foto-107253" }