Bashkiakët e Tiranës në aksion, tregtarja e zgjuar fshihet pas makinës. FOTO-ja që do ju ndryshojë humorin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:19 17-09-2016 Bashkiakët e Tiranës në aksion, tregtarja e zgjuar fshihet pas makinës. FOTO-ja që do ju ndryshojë humorin

Kjo me shumë gjasë është fotoja që sot do ju ndryshojë humorin. Përtej seriozitetit të çështjes dhe hallit të madh të kësaj gruaje-tregtare që shet produktet pa leje, qëndron edhe humoristikja.

Policët e Bashkisë së Tiranës në aksion, por tregtarja e zgjuar fshihet pas makinës, që të mos kapet. 

 

nena.jpg

Nëna që u bë e njohur muaj më parë, pas fotos që u shpërnda masivisht në rrjetet sociale-Mblidhte duart para policisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017884016036987
array(1) { ["section"]=> string(110) "bashkiaket-e-tiranes-ne-aksion-tregtarja-e-zgjuar-fshihet-pas-makines-foto-ja-qe-do-ju-ndryshoje-humorin-53219" }