Bashkim Hoxha feston ditëlindjen me miq e kolegë, ja kush ngre dolli për të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:44 02-02-2016 Bashkim Hoxha feston ditëlindjen me miq e kolegë, ja kush ngre dolli për të

Shkrimtari dhe moderatori i njohur Bashkim Hoxha ka festuar 62 vjetorin e lindjes me miq dhe kolegë. Emra të njohur të medias dhe politikës kanë qenë të pranishëm në festën e organizuar.

Sigurisht që nuk mund të mungonin as dollitë për 62 vjeçarin dhe një prej tyre është ngritur nga Kasem Hysenbelliu, drejtor i News 24, televizioni ku Hoxha transmeton emisionin ‘Koha për tu zgjuar’, drejtori i lajmeve Enton Abilekaj,  deputeti Dashamir Tahiri dhe drejtori i gazetës ‘Telegraf’ Ëngjëll Musai.

Në krye të tavolinës ishte ulur ish-presidenti i Republikës Bamir Topi, i pranishëm ishte edhe ministri i Mjedisit Lefter Koka.

12660201_10154477956988765_1650167134_n.jpg

12648021_10154477958353765_271912288_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02407693862915
array(1) { ["section"]=> string(80) "bashkim-hoxha-feston-ditelindjen-me-miq-e-kolege-ja-kush-ngre-dolli-per-te-31579" }