Batuta ironike e aktorit me Iris Luarasin dhe Nard Ndokën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:32 20-09-2016 Batuta ironike e aktorit me Iris Luarasin dhe Nard Ndokën

Kur vjen puna te humori e batutat, Julian Deda është mjeshtër i tyre.

Këtë herë aktori ka vënë në lojë deputetitn Nard Ndoka dhe pedagogen Iris Luarasi.

“Thënie të famshme mbi arsimin”, ironizon përmes humorit Juli ndërsa poston edhe fotot respektive me “thëniet e famshme”.

batuta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02015209197998
array(1) { ["section"]=> string(63) "batuta-ironike-e-aktorit-me-iris-luarasin-dhe-nard-ndoken-53473" }