Batuta për zhveshjen e Ramës që i bëri të gjithë të qeshin në Komision

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:15 29-12-2016 Batuta për zhveshjen e Ramës që i bëri të gjithë të qeshin në Komision

Dihet tashmë që në çdo fjalim i kryeministrit Edi Rama nuk kalon pa batuta.

Edhe sot, teksa dëshmon në Komisionin Hetimor për marrëveshjen e CEZ, Rama i ka bërë të gjithë të qeshin teksa iu derjtua demokratit, Edmond Sapaho duke thënë se pas përfundimit do të dalin dhe do të thonë se e zbërthyen dhe zhveshën…

I menjëherëshëm ka qenë edhe reagimi i Saphos i cili i tha të mos shqetësohej se nuk e zhvesh njeri.

Por, Rama nuk ka nguruar t’i thotë se nuk e ka problem këtë punë dhe e gjithë salla shpërtheu në të qeshura.

Rama: Do dilni jashë dhe do thoni se e zbërthyem dhe e zhveshëm Ramën

Spaho: Mos ki merak se nuk të zhvesh njeri

Rama: As un se kam problem këtë punë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020936012268066
array(1) { ["section"]=> string(76) "batuta-per-zhveshjen-e-rames-qe-i-beri-te-gjithe-te-qeshin-ne-komision-64107" }