Batutat pikante të Nikoll Lesit “kundër” Ben Blushit dhe këshilla therëse e Flamur Nokës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:58 07-11-2016 Batutat pikante të Nikoll Lesit “kundër” Ben Blushit dhe këshilla therëse e Flamur Nokës

Botuesi dhe themeluesi i “Koha Jonë” Nikoll Lesi së shpejti do të publikojë librin e tij të titulluar “Kështjella e Medias”, gjë të cilën e ka njoftuar në Facebook ku ka përfshirë me komente edhe politikanë. Socialisti Namik Dokle e uron dhe e krahason me Vrana Kondin ndërsa Lesi i thotë se asokohe kohët ishin të vështira.

“Namik! Është libër ndryshe ky, nga ai i Ben Blushit dje. Blushi “vret” kryeministra në libër ndërsa “Koha Jonë” rrëzonte President dhe kryeministra në realitet”, shkruan Lesi i cili ka marrë një këshillë me tone ironie therëse nga demokrati Flamur Noka.

“Kujdes se mos ta ndërron titullin kryeministri nga “Kështjella e Medias” në “kazani i medias”, i shkruan Noka Lesit duke sjellë ironizuar kështu deklaratat e Ramës për mediet.

bat.jpg

noka.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032056093215942
array(1) { ["section"]=> string(92) "batutat-pikante-te-nikoll-lesit-kunder-ben-blushit-dhe-keshilla-therese-e-flamur-nokes-58675" }