Beatrix Ramosaj e lumtur, ‘’Nënushi’’ ka ditëlindjen dhe mbush…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 05-10-2016 Beatrix Ramosaj e lumtur, ‘’Nënushi’’ ka ditëlindjen dhe mbush…

Beatrix Ramosaj e lumtur këtë të mërkurë. Këngëtarja i uron gjyshes së saj Have Ramosaj ditëlindjen e 65-të.

Me një urim të thjeshtë por me një superfoto, Ramosaj shkruan: ‘’Gëzuar ditëlindjen gjyshja ime e bukur, 65 vjeç sot! Të dua shumë nënush u bëfsh edhe 100 vjeç jemi shumë të lumtur dhe të bekuar që të kemi!’’. Këngëtarja mban në kokë kapelen e ditëlindjes, teksa gjyshja ushqen vajzën e vogël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024752140045166
array(1) { ["section"]=> string(63) "beatrix-ramosaj-e-lumtur-nenushi-ka-ditelindjen-dhe-mbush-55187" }