Bebe Rexha bashkëpunon me dyshen e sukesshme norvegjeze (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:40 02-09-2015

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, e cila po njeh gjithnjë e më shumë sukses në SHBA, ka bashkëpunuar së fundmi me dyshen e njohur Nico & Vinz në këngën e “That's How You Know”.

Videoklipi është publikuar ditën e djeshme dhe së bashku me Bebe Rexhën dhe Nico & Vinz këndon gjithashtu edhe Kid Ink.

Norvegjezët Nico & Vinz u bënë të njohur me hitin e tyre “Am I Wrong”, ndërsa Bebe suksesin më të madh të saj deri më tani e ka arritur në bashkëpunimin me David Guetta dhe Nicki Minaj në këngën “Hey Mama”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027340888977051
array(1) { ["section"]=> string(67) "bebe-rexha-bashkepunon-me-dyshen-e-sukesshme-norvegjeze-video-19811" }