Bebe Rexha bën një njoftim të shkurtër por shumë të rëndësishëm për fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:03 27-07-2016 Bebe Rexha bën një njoftim të shkurtër por shumë të rëndësishëm për fansat

Këngëtarja Bebe Rexha ka njoftuar shkurtimisht të gjithë fansat për këngë e re që do të publikojë. Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Dj e njohur holandez Martin Garrix, i cili është krijues i “Animals” që në Youtube ka më shumë se 853 milion shikime.

Kënga e re e kësaj dysheje do të tillulohet “In the name of love” dhe do të publikohet këtë të shtunë në Youtube.

Kjo është kënga më e re që Bebe do të publikoj pas suksesit të arritur me “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj.

13879395_1095577130489215_5613673366968822227_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030739068984985
array(1) { ["section"]=> string(80) "bebe-rexha-ben-nje-njoftim-te-shkurter-por-shume-te-rendesishem-per-fansat-47932" }