Bebe Rexha nga avioni: Nuk kam nevojë për një mashkull…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 08-11-2018 Bebe Rexha nga avioni: Nuk kam nevojë për një mashkull…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e tregon në çdo moment faktin se është single.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ndërsa hyn në aeroplan dhe shkruan: "Nuk kam nevojë për një mashkull. I paguaj vetë të gjitha."

Bebe ka zgjedhur që të jetë e pavaruar dhe të mos mbështet tek asnjë mashkull për të ndërtuar jetën e saj.

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lirimit të Ermalit nga burgu festat mbërrijnë më shpejt në familjen Hoxha, Rezarta publikon VIDEO
1 muaj me Kajan, festë në shtëpinë e Veliajt (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021068811416626
array(1) { ["section"]=> string(60) "bebe-rexha-nga-avioni-nuk-kam-nevoje-per-nje-mashkull-140736" }