Bebe Rexha niset drejt Tiranës, e emocionuar për koncertin në sheshin ‘Nënë Tereza’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:56 08-09-2016 Bebe Rexha niset drejt Tiranës, e emocionuar për koncertin në sheshin ‘Nënë Tereza’ (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore tashmë, Bebe Rexha shumë shpejt do të mbërrijë në Tiranë.

Nëpërmjetë SnapChat ylli 27-vjeçar njoton se është nisur drejt Tiranës për të mbajtur koncertin madhështor në sheshin ‘Nënë Tereza’.

Bebe është cilësuar si ndër këngëtaret më të mira dhe ka bashkëpunuar me emra të njohur si  Rihanna, Eminem, Selena Gomez, Nicki Ninaj etj.

bebe7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022454977035522
array(1) { ["section"]=> string(91) "bebe-rexha-niset-drejt-tiranes-e-emocionuar-per-koncertin-ne-sheshin-nene-tereza-foto-52271" }