Bebe Rexha provokuese për “Paper Magazine” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:04 13-04-2016 Bebe Rexha provokuese për “Paper Magazine” (Foto)

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha po shijon suksesin e këngës së saj më të re “No Broken Hearts” bashkëpunim që e solli me reperen amerikane Nicki Minaj.

Ajo është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare që ka arritur suksese të mëdha në botë. 26-vjeçarja ka realizuar një fotosesion të ri për revistës ‘Paper Magazine’, në të cilin ka ardhur tejet provokuese. Bukuroshja bionde shfaqet me një veshje ngjyrë rozë dhe grim të lehtë  teksa pozon në shtart me një arush të kuq.

bebe_rexha2.jpg

bebe_rexha3.jpg

bebe_rexha4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02409291267395
array(1) { ["section"]=> string(51) "bebe-rexha-provokuese-per-paper-magazine-foto-37578" }