Bebe Rexha vjen e përlotur në këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 21-04-2015 Bebe Rexha vjen e përlotur në këngën e re (Video)

Bebe Rexha ka sjellë këngën e saj të re “Im Gonna Show u Crazy”. Kënga do të jetë pjesë e albumit të saj i cili pritet që të realizohet gjatë këtij viti.

Në këtë baladë e shohim Beben të përlotur dhe në një performacë akustike të fuqishme.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare njohu suksesin mbarëkombëtar me këngën që publikoi së fundmi “I Can’t Stop Drinking About You” dhe “Gone”. Bebe Rexha ka shkruar tekste për këngëtarë të ndryshëm si “The Monster” e Rihannës dhe Eminem apo tekste të tjera për Pit Bull.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024257183074951
array(1) { ["section"]=> string(52) "bebe-rexha-vjen-e-perlotur-ne-kengen-e-re-video-9357" }