Bebe Rexhës i prishet autobusi dhe e lë në mes të Teksasit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:25 17-04-2016 Bebe Rexhës i prishet autobusi dhe e lë në mes të Teksasit (Video)

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka mbetur në mes të Teksasit, pasi i është prishur autobusi i turit të koncerteve.

Megjithatë këngëtarja e talentuar që ka arritur suksese të shumta falë bashkëpunimeve me disa nga këngëtarët më në zë në botë, duket e pashqetësuar nga ngjarja. Bebe shfaqet në një prej dritareve të autobusit duke përshëndetur në drejtim të kamerës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05029296875
array(1) { ["section"]=> string(70) "bebe-rexhes-i-prishet-autobusi-dhe-e-le-ne-mes-te-teksasit-video-37932" }