Befason Agon Channel, ndryshon emrin dhe logon pas "sulmit"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:03 12-06-2015

Stafi i Agon Channel ka vendosur që pas zhvillimeve të fundit të cilat stafi i ka cilësuar si “sulme politike”, ka vendosur të ndryshojë logo dhe emër.

Agon Channel free është emri i ri i Agon Channel. "Agon Channel free”, përsëritet disa herë nga spikeri i lajmeve.

“Agon Channel  free përkthehet Agon Channel i lirë”, sqaron spikeri për ata që nuk dinë anglisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046526908874512
array(1) { ["section"]=> string(62) "befason-agon-channel-ndryshon-emrin-dhe-logon-pas-sulmit-13413" }