Befason Berisha, bëhet gati për Halloween por i bën “ftesë” Ramës?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:20 30-10-2017 Befason Berisha, bëhet gati për Halloween por i bën “ftesë” Ramës?

Ish-kryeministri Sali Berisha është bërë pjesë e atmosferës së Halloween që po vihet re së shumti ditët e fundit në rrjete sociale dhe në televizionet shqiptare.

Berisha ka zgjedhur një mënyrë të veçantë të komentojë këtë festë duke bërë një sondazh për Ramën për herë të parë në “instastory”. Berisha shkruan “A mendoni se Rama ka nevojë të vishet për Halloween”. Me sa duket dhe liderat politikë kanë menduar diçka dhe për festën, të paktën kështu tregon Berisha me postimin e fundit. Mund edhe të jetë thjesht ironi nga ana e ish-kryeminstrit.

Screenshot_5_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069599151611328
array(1) { ["section"]=> string(68) "befason-berisha-behet-gati-per-halloween-por-i-ben-ftese-rames-97755" }