Befason Elia Zaharia, jo vetëm prezantuese në ‘Kënga Magjike’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 07-12-2016 Befason Elia Zaharia, jo vetëm prezantuese në ‘Kënga Magjike’

Sot në mbrëmje do të nisin netët finale të “Kënga Magjike”. Edhe pse disa nga surprizat e mbrëmjes janë zbuluar, do të ketë edhe disa të reja të tjera, të cilat do të argëtojnë publikun për tri net rresht.

Është lajmëruar më parë në media se princesha Elia Zaharia do të jetë në krah të moderatorit Ardit Gjebrea në prezantim, por burime pranë Blitz.al kanë rrëfyer se Elia do të performojë edhe një “musical”, përkatësisht “Mamma Mia”, ku ajo do të ketë mundësi edhe të kërcejë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Lali Eri” ndihet me fat, puthet nga dy persona të çmuar. Po çfarë fshihet pas lumturisë së kryebashkiakut?
Aurela Gaçe nxjerr foton e vajzës dhe sqaron kuptimin e emrit Abigail për fëmijën e dytë »
Article Logic
Execution time: 0.028102159500122
array(1) { ["section"]=> string(64) "befason-elia-zaharia-jo-vetem-prezantuese-ne-kenga-magjike-61924" }