Befason ish-kryebashkiaku i Përmetit, në temperatura nën 0, zhvishet dhe futet në ujë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:39 11-01-2017 Befason ish-kryebashkiaku i Përmetit, në temperatura nën 0, zhvishet dhe futet në ujë

Së fundmi kemi parë shumë foto të të rinjve që si për të sfiduar motin e keq dhe temperaturat e ulëta janë zhveshur dhe kanë dalë lakuriq në dëborë.

Por s’na e kishte marrë mendja që pjesë e këtij “trendi” sfidues do të bëhej edhe ish kryebashkiaku i Përmetit Gilberto Jaçe. Jaçe është zhveshur dhe është futur në ujë ndërsa nga pas tij duket gjithë panorama e dëborës.

Veçse ka pak “hile” në sfidën e politikanit pasi uji kurativ i llixhave të Bënjës ku ai është futur, është i ngrohtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthimi i Joleza Kokës, çfarë e nxori në rrugë ish-kryetaren e FRESSH
Objekt i “mistershëm” fluturon në qiell teksa Rama dhe Veliaj inagurojnë bulevardin (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0043001174926758
array(1) { ["section"]=> string(89) "befason-ish-kryebashkiaku-i-permetit-ne-temperatura-nen-0-zhvishet-dhe-futet-ne-uje-65221" }