Befason këngëtarja shqiptare: Pas operacionit lashë edhe të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 14-01-2018 Befason këngëtarja shqiptare: Pas operacionit lashë edhe të dashurin

Ajo është një nga këngëtaret ku në vitin që lam pas i’u kushtua mjaf vëmendje. Kjo për shkak të ndryshimit drastik në trupin e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama, e cila bëri një ndërhyrje në stomak dhe si pasojë humbi shumë kilogramë.

Ndërsa e ftuar në “Prive”, Bigu është shprehur se pas operacionit ndihet si e rilindur pasi ka hequr dorë nga shumë gjëra.

“Kam hyrë me këmbët e mia në operacion. Filmova edhe veten, po kisha frikë. I thoja vetes: Po sikur të vdes? Por tani kam rilindur. Më është ndryshuar komplet jeta. E kam lënë cigaren, kam lënë alkoolin, kam lënë ushqimin, kam lënë dashnorin, të gjitha i kam lënë”, u shpreh këngëtarja.

Ndërsa më tej ajo foli edhe për për ish-partnerin, për të cilin u shpreh se lidhja nuk funksionoi.

“E përjetova një lidhje, i tregova të gjithëve sepse kjo lidhje ishte seroze, e dinte edhe familja ime. Ishim  në një lidhje gati 1-vjeçare, e pamë që nuk funksiononte, nuk patëm gjuhën e përbashkët, ishim tipa të ndryshëm dhe vendosëm ti japim fund”, përfundoi Bigu.

big-mama_1468694113-593306.jpg

 

images.jpg

 

bigi-420x420.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te "Apartamenti 2XL"
Ju kujtohet Rudina e ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.11507511138916
array(1) { ["section"]=> string(74) "befason-kengetarja-shqiptare-pas-operacionit-lashe-edhe-te-dashurin-106499" }