Befason Kreshnik Spahiu: Nesër duhet t’i vihet flaka parlamentit dhe deputetëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:07 24-10-2017 Befason Kreshnik Spahiu: Nesër duhet t’i vihet flaka parlamentit dhe deputetëve

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu edhe pse prej disa muajsh është tërhequr nga politika dhe jeton në jashtë vendit, vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale.

Edhe këtë herë në rrjetet sociale, Spahiu ka reaguar për çështjen më të përfolur të ditëve të fundit, atë të deputetit Saimir Tahiri.

Në një status në facebook, Saphiu shkruan se nesër në çdo vend demokratik Parlamentit dhe depuetëtve do i vihej flaka.

Më poshtë statusi i plotë i Kreshnik Spahiut: 

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01816987991333
array(1) { ["section"]=> string(84) "befason-kreshnik-spahiu-neser-duhet-t-i-vihet-flaka-parlamentit-dhe-deputeteve-97064" }