Befason kryeministri Rama, i hip gomarit dhe mban dy topa në dorë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:51 07-04-2017 Befason kryeministri Rama, i hip gomarit dhe mban dy topa në dorë (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot një album fotografik nga restaurimi i shkollës “Luigj Gurakuqi”, por fotografia që ka tërhequr më tepër vëmendje është kjo më poshtë.

Rama duket se sapo ka parë ambientin me lodra për fëmjët, është ndjerë si në shtëpinë e tij, duke vendosur të realizojë këtë foto mbi një gomar lore teksa në dorë mban dy topa, një ngjyrë të kuq dhe një blu. A ka dashur kryeministri të transmetojë ndonjë mesazh me anë të kësaj fotoje, apo ka qenë thjesht ratësore.

Foto që ka marrë pafund komente dhe shpërndarje ku disa e interpretojnë si "1 Popull, 1 kryeministër dhe 2 parti".

wetrwerwr3r3yuuu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024574041366577
array(1) { ["section"]=> string(75) "befason-kryeministri-rama-i-hip-gomarit-dhe-mban-dy-topa-ne-dore-foto-74436" }