Befason sërish Eni Koçi, zbërthen fustanin dhe kërcënon hapur Genc Prelvukajn (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:35 08-12-2017 Befason sërish Eni Koçi, zbërthen fustanin dhe kërcënon hapur Genc Prelvukajn (FOTO)

Eni Koçi ditët e fundit ka qenë në vëmendjen e portaleve pasi disa postime të saj i drejtoheshin të dashurit, po aq të përfolur Genc Prelvukajt.

Në fillim u dyshua se çifti ishte ndarë po me anë të një postimi Eni trgoi se asgjë nuk është e vërtetë.

“Ju mendoni se e dini, por s’ja keni idenë”, u shpreh Eni.

Ndërsa së fundmi Eni ka tërhequr sërish vëmendjen me publikimin e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq, këngëtarja shfaqet duke e zbërthyer në pjesën e dekoltesë. Por Eni ka tërhequr vëmendje edhe me atë çfarë ka zgjedhur të shkruajë në përshkrimin e fotos.

“Sjellja jote mund të më lëndojë, por e imja mund të të vrasë”, ka shkruar Eni.

Ende nuk janë të qarta postimet e ditëve të fundit të këngëtares. Ndërsa është komentuar se ato mund të jenë për Gencin edhe në këtë postim hamendësimi mbetet i njëjtë.

eni.PNG

 

47990-640-0-59e1fbd2b3734.png

 

visari-1-780x439.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Ndjej dhimbje pafund…", Idinjohet keq Rashela, çfarë i ka ndodhur moderatores
Pretendohet si fituesja e “Kënga Magjike”, Fifi dedikim prekës: Kam zhgënjyer shumë njerëz (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.029278039932251
array(1) { ["section"]=> string(88) "befason-serish-eni-koci-zberthen-fustanin-dhe-kercenon-hapur-genc-prelvukajn-foto-102377" }