Bëhet e “gjallë” Jonida Shehu pas largimit nga Top Channel dhe zënkës me Vjollca Hoxhën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:00 14-11-2017 Bëhet e “gjallë” Jonida Shehu pas largimit nga Top Channel dhe zënkës me Vjollca Hoxhën

Ish-moderatorja e emisionit të Pasdites në Top Channel, Jonida Shehu për herë të parë pas largimit nga gjiganti mediatik e përplasjen me Vjollca Hoxhën, është bërë sërish e “gjallë”.

Ditë të tëra heshtje kur Top Channel vendosi të hedhë në gjyq moderatoren për prishje imazhi, por kjo heshtje është thyer sot.

Jonida ka publikuar në rrjetin social një foto nga makina e saj bashkangjitur me një mesazh: “Buzët e kuqe nuk duan t’ia dinë për motin gri”. Thoni të jetë ky një mesazh edhe për Top Channel?! Pra që Jonida as që do t’ia dijë për “telashet” ku kjo media e ka futur?!

Ajo që dimë me siguri është fakti që moderatorja shfaqet tepër në formë.

pas.png

jooooo.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestimi i polices që korruptoi punonjësit e ALUIZNI-t, deputeti i PD i del në krah: Ishte e detyruar
Rama bëhet nostalgjik, kujton kohën kur ishte kryetar bashkie: Më vjen keq që jam shkëputur, çdo 2-3 muaj dilja natën, survejoja punimet »
Article Logic
Execution time: 0.017698049545288
array(1) { ["section"]=> string(91) "behet-e-gjalle-jonida-shehu-pas-largimit-nga-top-channel-dhe-zenkes-me-vjollca-hoxhen-99511" }