Bekim Balaj i transformuar, shikoni operacionin plastik që ka bërë futbollisti (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:13 04-01-2016 Bekim Balaj i transformuar, shikoni operacionin plastik që ka bërë futbollisti (FOTOT) Bekim Balaj, para operacionit majtas, pas operacionit djathtas

Bekim Balaj i transformuar me anë të një operacioni plastik, të cilin nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë duke publikuar edhe fotot në profilet e tij online.

Ai ka kryer një ndërhyrje në hundën e tij, duke e drejtuar atë. Sulmuesi shqiptar i Kombëtares ka publikuar edhe fotot pas ndërhyrjes.

bekimbalajhundaok2

Balaj, gjatë rikuperimit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stefi Prifti këndon për herë të parë pas vdekjes së gruas (VIDEO)
Eni Çobani publikon një foto kur ishte në gjimnaz dhe njihet menjëherë mes shoqeve, por me një ndryshim nga tani (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0043768882751465
array(1) { ["section"]=> string(89) "bekim-balaj-i-transformuar-shikoni-operacionin-plastik-qe-ka-bere-futbollisti-fotot-29096" }