Belgjika i bashkohet Gjermanisë dhe Francës në çerekfinale pas fitores së thellë

Publikuar tek: sport, më 21:56 26-06-2016 Belgjika i bashkohet Gjermanisë dhe Francës në çerekfinale pas fitores së thellë

Një fitore e thellë ndaj Hungarisë i ka siguruar ekipit belg kalimin në çerekfinalet e Kampionatit Europian.

Belgjika ka mposhtur me 4 gola Hungarinë duke u bërë ekipi i gjashtë që kualifikohet më tej. Sot kanë arritur fazën tjetër ekipet e Gjermanisë dhe Francës.

Screedfg78777nshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtare: Dani Alves bëhet pjesë e klubit gjigand italian
FOTOT- Vendi dhe njerëzit që zgjedh Armando Sadiku për të pushuar pas Europianit »
Article Logic
Execution time: 0.025321006774902
array(1) { ["section"]=> string(86) "belgjika-i-bashkohet-gjermanise-dhe-frances-ne-cerekfinale-pas-fitores-se-thelle-44671" }