Bëmë mama të të ngjaj, Arbana dhe nëna e saj specialiste të kuzhinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 29-04-2015 Bëmë mama të të ngjaj, Arbana dhe nëna e saj specialiste të kuzhinës

Arbana Osmanin e njohim jo vetëm për suksesin si moderatore në ekran, por edhe për dashurinë për guzhinën të cilën e finalizoi me botimin e një libri me receta gatimi.

Arbana ka prezuantuar mamanë e saj me sfond në një kuzhinë. Me sa kuptohet nga fotoja nënë e bijë do të gatuajnë byrek dhe fatlumët janë ata që do të shijojnë byrekun e bërë nga duart e Arbanës dhe nënës së saj.

Si duket Arbana e ka të ngjizur që në fëmijëri dhe të trashëguar nga mamaja e saj dashurinë për gatimin. Arbana na tregon shpeshherë edhe festat që organizon në shtëpi me miqtë e saj ku edhe gatuan vetë për ta. Së fundmi ajo është bërë mama për herë të parë me lindjen e djalit Jonit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024585962295532
array(1) { ["section"]=> string(72) "beme-mama-te-te-ngjaj-arbana-dhe-nena-e-saj-specialiste-te-kuzhines-9990" }